Česká asociace Stiga Game pořádá týmový turnaj MS klubů 21. dubna 2024.
Jedná se o v pořadí 9. MS klubů v historii. Z předchozích osmi se hned tři konaly v České republice. První se konalo v Plzni již v roce 1996. Nejvíce klubů v historii se konalo v Letovicích před deseti lety, kdy naposledy tato soutěž zavítala do ČR. 

Do turnaje mohou zasáhnout kluby, které budou na světovém žebříčku ITHF zaregistrovány do 31. ledna 2024 s hráči, které budou v poslední přestupní den na jeho soupisce. Na turnaj jsou zvané kluby přesně podle pravidel pro MS klubů stanovených ITHF


Pořadí pozvání týmů:

  • Dle pravidel bod 2.3.1 jsou jako první pozvány tři nejlepší kluby dle světového žebříčku: BJC Laimite, THC Nertus a THC Stiga Elites.
  • Následovat budou dle bodu 2.3.2 z každé členské země ITHF jeden tým. Kontaktovány budou zástupci jednotlivých zemí. 
  • ČASG využije tři divoké karty pro české týmy dle světového žebříčku
  • Následovat budou týmy na čekací listině. Dle pořadí: nejlepší klub z nejvyše umístěné země, nejvyšší klub z druhé nejvýše umístěné země, nejvyšší tým z třetí nejvyšší umístěné země. Jakmile všechny členské země ITHF vyberou využijí pozvání pro Váš nejlepší klub, budou následovat druhé nejlepší kluby z členských zemí, atd.  
  • Pokud se nepřihlásí 32 klubů, budou doplněny B-týmy již přihlášených klubů. Pořadí určí světový žebříček tří nejlepších hráčů v jednotlivých B-týmech.
  • Pořadí 17 členských zemí ITHF: Lotyšsko, Švédsko, Ukrajina, Česká Republika, Finsko, Norsko, Estonsko, Slovinsko, Německo, Kanada, Maďarsko, USA, Švýcarsko, Dánsko, Slovensko, Kazachstán a Portugalsko (kluby z Ruska a Běloruska se nebudou moct účastnit, Litva není členem ITHF). 


Časový plán 

7:30 - hrací sál bude otevřen
7:45 - začátek registrace účastníků
8:30 - konec registrace, los turnaje
9:00 - zahájení základních skupin turnaje
cca 11:30 - přestávka na oběd
cca 13:00 - finálové skupiny
cca 16:00 - play-off
cca 21:00 - zakončení turnaje
Přestávka na oběd bude trvat 90 minut.


Menza KAJETÁNKA 
Radimova 35/12
16200 Praha 6 - Břevnov

GPS: 50.0873786N, 14.3711392E

>> google maps <<

 

Příjezd MHD: na zastávce Kajetánka bus 180 z metra Dejvická (stanoviště v ul. Šolínova), nebo z metra Zličín; na zast. Drinopol tram 25 z metra Hradčanská, nebo 22/32 z metra Malostranská

Parkování: ve fialové zóně je o víkendu zdarma: ulice Na Zástřelu, Mládeže, Bělohorská; nebo garáže a hlídaná parkoviště v okolí metra Dejvická/Zličín.